افزایش فروش در اینترنت

وب سایت و تاثیر ان در شغل شما

گر شما برای راه اندازی شرکت خود در اینترنت تصمیم جدی گرفته اید مهمترین چیز برای شما باید و سایت باشد. وب سایت شما بازتابی از شما و کسب وکارتان داشته باشد. درست کردن یک وب سایت حرفه ای که برای فروش طراحی شده می تواند مقدار زیادی از وقت شما را بگیرد و تلاش زیادی را نیز می طلبد. و این چیزی است که باید در طراحی سایت مورد توجه قرار گیرد.

۱۰ اصل که برای طراحی وب سایت هایی که با هدف تبدیل شدن به بستر فروش طراحی می شوند ذکر می شود.

۱-      شما باید وب سایتی داشته باشید که کاملاً حرفه ای به نظر بیاید. وب سایت مهمترین ابزاری است که شما برای فروش در اینترنت در اختیار دارید. احساس اولیه ای که شما در بازدید کنندگان خود به وجود »ی آورید می تواند تعیین کند که آنها از شما خرید خواهند کرد یانه!

  • یک وب سایت حرفه ای باید پیش از هر چیز برای مشتری  جذاب و خوش آیند باشد،
  • سازمان یافته باشد گشت و گذار در آن آسان باشد و سریعاً بارگذاری شود.

۲-      شما باید در طراحی وب سایت خود توجه ویژه ای به رتبه بندی بالا در موتورهای جستجو با استفاده از متا تگ ها  داشته باشید.  کلید واژه ها، عناوین صفحات، تصاویر، مطالب وطراحی ظاهری مهمترین عواملی هستند که در رتبه بندی وب سایت شما موثر خواهند بود.

 

www.web-source.net/webpage_optimizing.htm

۳-       شما باید از نوشته هایی تاثیر گذار استفاده کنید. کلماتی که محتوای علمی و فنی سایت شما را تشکیل می دهند اساس کسب و کار شما خواهند بود. بسیاری از عدم موفقیت ها در کسب و کارهای اینترنتی ناشی از استفاده از محتوایی غیر کاربردی و موثر است. توجه به این موضوع در مورد نامه های اداری و تبلیغات نیز حائز اهمیت است. به هر حال کلماتی که محتوای سایت شما را تشکیل می دهند نقش مهمی درموفقیت شما خواهند داشت.

 

طرای وب سایت

  • جلب توجه- با استفاده  از عناوین(تیتر) درشت به صورت مستقیم و غیر مستقیم از بازدیدکندده بخواهید که به موضوع مورد نظرتان توجه کند.
  • علاقه مند کردن- با استفاده از ترفند های مختلف باعث ایجاد علاقه مندی و حس کنجکاوی بازدیدکننده خود شوید
  • جزئیات- جزئیات کامل و دقیقی از محصولات و خدمات خود به مشتری ارائه کنید.

 

۴- ترافیک سایت خود را بالا ببرید. برای اینکه ترافیک وب سایت شما همیشه در یک سیر منظم و رو بهر شد حرکت کند باید زمینه ای را به وجود آورید که اولاً افراد برای بازدید به آن مراجعه نمایند و ثانیاً برای دفعات بعدی دلیلی برای سر زدن دوباره به وب سایت شما داشته باشند. شما باید برای بازدید کنندگان خود مطالب تازه ای آماده کنید.

محتوای این مطالب می تواند شامل موارد مختلفی همانند مقاله، خبر، اطلاعات مفید، نرم افزار و هر چیز مفیدی که در رابطه با کسب و کار شما ست باشد. همچنین محتوای سایت باید هماهنگی مناسبی با کارکردهای خود سایت داشته باشد و در زمان های معین و منظمی به روز شود.

سایت های زیر مقالات رایگانی را در اختیارشما می گذارند

www.web-source.net/articles
www.mega-success.com
www.marketing-seek.com
www.ideamarketers.com
www.infobot.net

وب سایتهای وجود دارند که بنا به نوع فعالیتشان مطالب مختلفی از قبیل مقاله ، خبر و… را به صورت به روز شده و آماده در اختیار شما می گذارند اگر شما نیرو و وقت کافی برای این کار را ندارید کافی است با استفاده از چند خط کد در صفحه ای از وب سایت خود هر روز مطالب جدید و به روزی در سایت خود داشته باشید.

در سایت زیر می توانید در حوزه های مختلفی مطالب و سرویس های مر بوط به فناوری اطلاعات را به صورت رایگان به دریافت کنید.

www.web-source.net/syndicator.htm

در سایت زیر شما می توانید تیتر های اخبار، مقالات، مطالب سرگرم کننده، آب و هوا و… را با کدهای رایگان به دریافت کنید.

www.isyndicate.com

در سایت زیر شما می توانید عناوین اخبار را از بیش از ۱۵۰۰ منبع خبری بدست بیارید.

www.moreover.com

۵-بخش های آموزشی رایگان راه اندازی کنید. وب سایت شما جایگاهی برای برقراری تعامل دوطرفه بین کالا ها و خدمات شما با بازدیدکنندگان است. شما باید بازدیدکننده های خود را با ترفندهای مختلف قانع کنید که در هر صورت به کالایا خدمات شما نیازمند هستند.

۶- گواهی نامه های اعتباری خود را به مشتریانتان نشان دهید و به آنها یاد آوری کنید.

شما باید اعتماد بازدیدکنندگان را به دست آورید. همچنین با نشان دادن رضایت مندی های سایر مشتریان می توانید اطمینان خاطر آنها را نسبت به خود و تولیدات تان جلب نمایید.

برای این کار می توانید صفحه ای را در سایت خود به معرفی این تاییدیه های  و رضایت نامه ها اختصاص دهید و یا با استفاده از یک اسکریپت به صورت چرخشی آنها را در صفحه اصلی خود معرفی نمایید.

http://willmaster.com/master/merrygoround

۷- اجازه بدهید تا بازدیدکنندگان کاملاً نسبت به شما شناخت پیدا کنند.

 

۸- به بازدیدکنندگان سایت خود اطلاعات کاملی در مورد حریم شخصی اطلاعات انها در سایت خود توضیح دهید.

۹- نمونه کار یا نمونه آزمایشی کالای خود را تهیه کنید. به عنوان نمونه اگر شما ارائه دهنده خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو گر هستید.

 

۱۰-     ریسک را کاهش دهید.  برای افزایش بیشتر فروش سایت شما باید ریسک مشتری را نسبت به خرید کالای شما با ارائه ضمانت نامه کاهش دهید.

طراحی یک سایت حرفه ای

  • طرای وب سایت عامل مهمی در کسب موفقیت می باشد.
  • بنا براین باید روی این کار وقت بگذارید و مطمئن شوید که به دنبال چه چیزی هستید.
  • اگر شما مطمئن نیستید که توانایی راه اندازی وب سایتی کامل برای بدست آوردن موفقیت در کسب و کارخود هستید این کار را به افراد ماهر در این زمینه بسپارید چرا که موفقیت شما در گرو آن خواهد بود.

 

طراحی وب سایت ارزان قیمت

پاسخ